Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Міська рада виділятиме землі
під індивідуальну забудову житла в районі вул. Мужайської

       План забудови вже архітектурно розроблений, він погоджений з усіма відповідними службами і готується до затвердження на черговій сесії міської ради. Такий документ розробляється і по вул.Мочолівській. Із завершенням розробки останнього відкривається можливість задовільнити до кінця року всі наявні на сьогодні заяви мешканців міста на індивідуальну забудову. забудову.

     Про все це йшлося на традиційній щотижневій нараді у міського голови. Розглядалось також питання подальшого впорядкування гаражів. Вирішено розробити Положення про порядок їх будівництва та встановлення на території міста. Здійснено попередній обхід наявних гаражів. Виявлено, що окремі з них дійсно встановлені на комунальних комунікаціях, зокрема по вул. Кривій.

    Для більш детального уточнення даних розробляється комплексна єдина схема розміщення в Берегові всіх комунікацій: зв’язку, газо - і водопроводів, каналізації, мереж енергопостачання тощо. Планується створення ще одного гаражного кооперативу в районі вул. Балудянського.

    А до всіх власників гаражів повторне прохання навідатись у відділ архітектури та містобудування, щоб упорядкувати необхідні документи на побудовані чи встановлені гаражі та земельні ділянки під ними.

   Детально обговорювалася проблема переведення багатоквартирних житлових будинків на автономне опалення. Малозабезпеченим, пенсіонерам, одиноким міська рада надаватиме допомогу. Існує домовленість із керівництвом Берегівської філії “Закарпатгазу” про обстеження їх фахівцями квартир, що переводитимуться на індивідуальне опалення.

   З допомогою спеціалістів буде визначено, який вид обігрівання в кожному конкретному випадку найбільш ефективний. А відтак газовики виготовлятимуть необхідну документацію і встановлюватимуть опалювальні прилади. Міський голова Іштван Гайдош зажадав, щоб ці роботи були виконані до початку офіційного опалювального сезону, тобто до 15 жовтня.

    Із настанням хорошої погоди продовжились роботи з поточного ремонту дахів багатоквартирок. Начальник ЖЕКу Валентин Медве пообіцяв завершити їх до кінця жовтня. Завершено будівництво водопроводу по вул. Мікеша. Тут тривають підготовчі роботи до асфальтування. Такі ж роботи здійснюються по вул. Рожошкерт, Фабричній, Флоріана.

    Міська рада перерахувала необхідні кошти Берегівському райавтодору, і там пообіцяли здійснити асфальтове покриття на названих вулицях до кінця поточного місяця.

   ТзОВ “Водоканал-Карпатвіз” готується до ремонту приміщень й даху КНС “Вікторія”, після чого завозитиме сюди необхідне обладнання, гроші на яке вже теж перераховані. Паралельно завершується реконструкція водопостачання по вул. Т.Міхая.

   Наболілою проблемою для міста ( і не лише Берегова ) залишаються крадіжки каналізаційних люків, ливневих решіток тощо. Незважаючи на вжиті заходи, попередження і звернення, на жаль, вони не припиняються. Міській раді вкотре доводиться вишукувати кошти на придбання нових люків. Їх потрібно встановити згідно з попереднім дорученням мера на перехресті вул. І.Франка та О.Кобилянської, на вул. Мікеша, Фабричній та інших.

   Розміщено замовлення на їх виготовлення фахівцями дослідно-експериментального заводу. Міський голова зобов’язав компетентні служби ліквідувати ці прогалини.

     На нараді знову повернулися до питання несправності єдиного в місті світлофора, із-за чого лише в останні дні на цьому перехресті вже сталося кілька ДТП. Виявилося, що необхідно міняти всю програму приладу, бо вона застаріла і тому дає збої. Мер зобов’язав також компетентні служби посилити контроль за ходом ремонтних робіт у міському Будинку культури та додатково провести обстеження вул. Новобазарної.

                                                                                                        Прес-служба міської ради

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове