Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

СЕСІЯ ГАРЯЧИХ ДЕБАТІВ

   Минулого тижня відбулася чергова сесія міської ради. Розглянуто понад 70 питань. Окремі з них обговорювались більш ніж бурхливо...

Запити депутатів

   Усе почалося із депутатських запитів та звернень. На погоджувальній раді було вирішено зняти з порядку денного питання про міську Програму поліпшення вивчення української мови в ЗОШ із навчанням мовами національних меншин. Проте голова постійної комісії з питань освіти, представник фракції ДПУУ Магдалина Бачков наполягала на тому, щоб цю програму затвердити. У відповідь голова фракції КМКС Шамуел Горкаі зауважив, що вони мають ще інші пропозиції до проекту і внесуть їх до наступного засідання сесії. На тому й порішили.

   У представника КМКС Ласло Бочкора були претензії і щодо проведення засідань постійних комісій. Останнім часом депутати дійсно чомусь ігнорують їх зібрання. Так, земельну вдалося зібрати лише з третього разу, бюджетну – із другого. Депутат О. І. Цанько тут же запропонував заслухати “забудькуватих” членів комісій на засіданні комісії з питань депутатської етики.

    Створити депутатську комісію, яка б вивчила аварійний стан ЗОШ № 2 запропонував депутат Олександр Секереш. А його колега Іштван Бардош просив забезпечити належне вуличне освітлення біля ЗОШ № 4, встановити тут т. зв. “лежачого поліцейського”, бо власники транспортних засобів нехтують розміткою для пішоходів.

Тему продовжила депутат Світлана Чирибан, яка просила встановити такі гальмуючі смуги і перед переходом з вул. Мукачівської на вул. Криву, яким щоранку користуються маленькі діти та їх батьки. Крім цього, вела мову про необхідність полагодити місток через Верке поблизу спорткомплексу “Закарпаття” і передала відповідне звернення громадян.

Затвердили важливу угоду

    Одне з чільних місць у порядку денному відводилось затвердженню чотиристоронньої угоди між трьома радами – міською, районною, Яношівською сільською та ТзОВ “Берег-Вертикал”. Із цієї нагоди на сесію запросили керівників названих формувань Бейлу Чізмара, Марту Барту, Дюлу Ороса, голову РДА Володимира Трикура. Про основні положення договору інформував міський голова Іштван Гайдош.

    Так, у лютому 2008 р. згадувані ради та ТзОВ “Берег-Вертикал” підписали угоду про спільну діяльність у частині прибирання та вивезення сміття, обслуговування нині діючого та будівництво нового сміттєзвалища і переробного заводу. Згідно з договором, до серпня 2011 р. побутові відходи з міста та 13 населених пунктів району вивозитимуться на діюче сьогодні берегівське звалище. До кінця теперішнього року ТзОВ “Берег- Вертикал” розбудовує систему сортування сміття, а міська та районна ради беруть на себе зобов’язання облаштувати у продовження вул. Стефаника в’їзд зі щебеневим покриттям на берегівський сміттєзбірник. Для цього райрада забезпечує необхідний щебінь, а міська – організовує відповідні роботи. У 2009 р. підготують проект нового сміттєзвалища та заводу з переробки побутових відходів, а до серпня 2011 р. побудують цей об’єкт за кошти місцевих та обласного бюджету, а також європейських структур. Після здачі в серпні 2011 р. міськрайонного сміттєзвалища в експлуатацію, припиниться вивезення відходів і все сміття із Берегова та району транспортуватиметься на яношівське. А до серпня 2012 р. ТзОВ “Берег-Вертикал” повністю рекультивує міське звалище для відходів. Директор згадуваного товариства Дюла Орос продемонстрував присутнім на екрані, як виглядатимуть згадані об’єкти, техніку, яка тут застосовуватиметься, методику роздільного фасування сміття тощо. Грунтовні відповіді на запитання міських депутатів дали також голова райради Бейла Чізмар та міжрайонний прокурор Руслан Біловар. Сесія угоду затвердила.

Хто ви, народні засідателі?

    Схвалено також проекти рішень про мережу установ освіти в м. Берегове у 2008-2009 н.р., зміни до рішень міськради та виконкому, міську програму безпеки дорожнього руху на 2008-2012 роки. До останньої були лише зауваження депутата Миколи Якимця про несправність єдиного в місті світлофора, про який вже писала газета “Берегово” і про що відбулася предметна розмова на щотижневих нарадах у мера та на засіданні виконкому. Після чергових спроб полагодити прилад виявилось, що задіяна тут програма ремонту не підлягає, тому сьогодні світлофор працює в режимі тільки жовтого світла. Правда, Іштван Гайдош доповів депутатам, що він домовився з мером міста- побратима Ференцвароша Ференцом Гечеші про заміну нинішнього пристрою на інший, більш сучасний. Цю інформацію присутні зустріли оплесками.

    Жваво пройшло обговорення списку народних засідателів районного суду. Присутніх цікавило, хто ці люди, як і ким вони висуваються, хто їх рекомендує, які у них повноваження тощо. І знову довелося давати юридичні роз’яснення присутнім міжрайпрокурору Руслану Біловару. Вирішили відкласти затвердження списку на наступне засідання сесії.

Берегово матиме ще один мікрорайон

    Його незабаром зводитимуть у кінці вулиці Мужайської. Начальник відділу архітектури та містобудування Олег Книш ознайомив присутніх із затвердженим відповідними службами проектом індивідуальної забудови нового житлового масиву, в якому з’являться три вулиці. Їх вирішено назвати іменами греко-католицького єпископа Теодора Ромжі, пер-шого голови КМКС і ДСУУ Шандора Фодова і знаної художниці, скульптора, уродженки Берегова Ганни Горват. Депутати затвердили також Тимчасовий порядок проведення зе-мельних аукціонів і склад комісії з їх організації. Схвалено ряд проектів землеустрою, змін цільового призначення земельних ділянок тощо. Розгляд одного з таких проектів у зв’язку зі спірністю питання перенесено.

    Гаряче обговорювались також питання відведення земельних ділянок в оренду для ВАТ “Берегівське АТП 12137” та ТзОВ “Комфорт”, яке споруджує автоматизовану передавальну комунікаційну станцію поблизу ЗОШ № 3. Депутати вирішили детальніше вивчити останню проблему і відклали її розгляд на наступне зібрання.
    Сесія продовжить роботу орієнтовно через два тижні.

                                                                                                                            Микола Горват,
                                                                                                    прес-секретар міської ради

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове