Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Гала-вистава „Сюрпризи ВІЖИ-3000”, яка відбулася у Будинку культури і яку вже анонсувала газета „Берегово”, засвідчила: культура ж и т и м е в і ч н о!

   Що й казати, гала-вистава була насиченою та цікавою, пісенні виступи, танці, гумор, інші різноманітні забави були не лише різноманітними, але й колоритними, веселими та пам’ятними. До Берегова зійшлося кілька сотень самодіяльних митців із усіх міст і районів краю. Їх вітав міський голова Іштван Гайдош. А потім сценою заволоділи митці, які тішили присутніх (а їх було стільки, що всіх не вміщала навіть найбільша зала міста) своїми добре продуманими номерами-проектами. Це й не дивно, адже проект гала-вистави готувався кілька місяців, його організатори, зокрема, обласне управління культури (Юрій Глеба) і творчий центр міжнародної ради „ВІЖИ-3000” (Юрій Гецко), доклали максимум зусиль, аби все було відшліфовано та сприймалося глядачем легко й невимушено. Вагому роль зіграли як сценаристи, так і ведучі, котрі презентували зі сцени понад 30 творчих проектів, які засвідчили, що крайова культура, нашого району та міста в тому числі – на творчому підйомі, вона має таких особистостей, які потужно думають і готові донести до глядача та слухача найсміливіші, найнеймовірніші задуми.

   Слід зазначити: у гала-виставі взяло участь багато наших земляків, зокрема, Ольга Матей була керівником цього грандіозного, або ж як написала одна із газет, цар-концерту. А почалося шоу композицією „Віжибу” (хореографічна постановка шоу-гурту „Стірт-Денс”), далі був виступ вокального ансамблю „Закарпатські зірочки ВІЖИ-3000”, де звучали музика та слова Івана Бабича і Валентини Турти (керівники проекту – Жужанна Бабич і Тетяна Горзова). Припали до душі глядачам композиція „Космічна фантазія”, виступ гурту „Експеримент”, динамічними були анонси проектів „Наші хлопці – наша гордість” (керівник проекту Еріка Козмей), „Наші діти – майбутнє України”, „Мами-доньки”, де в ролі справжніх матерів були Ольга Матей, Анжеліка Кепич, Габрієла Лендєл, Валентина Турта, Еріка Козмей, а доньками (теж справжніми) – Олеся, Кристина, Вікторія, Беата, Олександра. Останній задум – довгостроковий, матері з доньками ще не раз вийдуть на сцену, і не тільки на берегівську! Клуб любителів анекдотів „Закарпатський перець” – це проект гумористичний, у ньому „засвітилися” (як і в інших також) Іван Чегіль, Надія Матей, відомий жартівник із Іршавщини Юрій Мельник. Був показ мод кращих стилістів-дизайнерів, співала юна Олеся Матей, звучав голос Тюнде Шолмош, вібулася презентація красунь України за версією „ВІЖИ-3000”, першої частини віжи-рок-опери „Анна-Марі та Марі-Анна”, театралізоване дійство „Фільми-казки – дитячий казковий герой”, а гурт „Інтеграл” подарував нову композицію „Дикий схід”. Ще один утілений задум – проект „Сьомий водоспад”, де були дві закарпатські родини – Кендераші та Бомбуляші, в яких також промайнули постаті „наших” – Ольги Радик, Інни та Наталії Васильєвих, Валентини Турти та інші.

  Акробати-велосипедисти із с. В. Береги залучалися до проекту „Сільським талантам – шлях до вершин”, відтак була презентація музично-хореографічної композиції „Вселюжі” (Всесвіту любима жінка). Тут глядачі побачили відому художницю та авторку картини Марину Білак із Рахівщини. Усі проекти та задуми, ідеї та композиції стали святом для кожного, хто прийшов на гала-виставу, тим паче, що нагороди і призи отримали відомі та знані в краї люди, зокрема, колишній міністр охорони здоров’я України, член-кореспондент НАНУ, всесвітньовідомий нейрохірург Микола Поліщук (міжнародний приз „ВІЖИ-3000” під номером один), така ж нагорода дісталася історику і краєзнавцю, доктору наук, професору Омеляну Довганичу, а „Карпатський медвідь” заслужено отримає Юрій Ільницький, якого добре знають берегівчани і який керував Закарпаттям 18 років (через хворобу він не зміг прибути на гала-виставу). А ще були нагороди народній артистці України Кларі Балог, генералу-податківцю Марті Волощук, Ірині Тимченко, Анжеліці Пащенко-Вісич тощо.

   До речі, нагороди тим лауреатам, що приїхали на концерт, також вручали не менш відомі закарпатці, зокрема, заступник голови ОДА Михайло Попович, гендиректор СП „Фішер” (мукачівська лижна фабрика) Василь Рябич, голови Рахівської, Берегівської РДА та Ужгородської райради Борис Качур, Володимир Трикур, Михайло Фединець. А директор фірми „Світ” Іван Фірцак, онук славетного Кротона із Білок, також вітав усіх із неперевершеним успіхом. А ще пообіцяв, що спонсоруватиме один із дитячих культурницьких проектів... Усіх новацій, презентацій, ідей, проектів не перерахувати, все не описати, бо не вистачить газетної полоси. Доповнять та скрасять текст світлини. А свято, що вже стало історією, надовго запам’ятається численній аудиторії. Слід сказати, що такі гала-вистави, а їх ідейним натхненником є автор “мільйона ідей” Юрій Гецко, повинні бути неодмінним атрибутом культурницького життя не тільки одного міста, а всіх районів, селищ і сіл Закарпаття.
                                                                                                                                                                     Михайло Папіш

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове