Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Юні зірки Мельпомени

    Під таким гаслом наприкінці минулого тижня в Будинку культури проходив ІІІ обласний фестиваль юнацького та дитячого театрального мистецтва. Він був започаткований ще в грудні 2005 року режисерами Берегівського українського народного театру Ольгою та Олександром Матей.

     Цього року фестиваль зібрав рекордну кількість учасників – 12 колективів, серед яких не лише суто театральні, а й музичні, мініатюр, мюзикли тощо. Берегівщину представляли зразковий дитячий колектив “Кекерчін” з Оросієва (керівник Еріка Міговк) та група Берегівського освітньо-культурного центру національних меншин с. Мужієво (Єва та Йосип Віднянські). Див. на знімку вгорі. Наймолодшому учаснику фестивалю було всього 5, а найстаршому – 25 років.

Виступають гості з Ніредьгази

    Присутніх тепло вітали заступник начальника обласного управління культури Іван Канюка, секретар міськвиконкому Христина Гарапко та начальник управління культури міськвиконкому Йосип Імре.Нелегко було журі, до складу якого входили відомі митці та фахівці театру краю.

   Зрештою, перше місце дісталось двом номінантам – театральній студії м.Ніредьгаза (Угорщина) за оригінальну постановку “Моцарт – диво-дитина народилася” та Мукачівському дитячому зразковому колективу “Росинка” за дійство “Святий Миколай” за мотивами В.Круковської.

   Срібними призерами стали дитячий колектив с.Костилівка Рахівського району за майстерно виконану інсценізацію “Тарасові шляхи” та Хустський зразковий театр ляльок.

     Бронзові нагороди в активі Іршавського “Проліска” та Ужгородського АНВК, який подарував глядачам іскристі мініатюри. До речі, саме учасниця останнього виборола приз за краще зіграну дівочу роль. А серед юнаків не мав собі рівних представник Мужіївського театрального колективу. Поза конкурсом виступала цього року підготовча група Берегівського українського народного театру.

     Проте журі вирішило саме їй присудити премію за краще виконання власного твору, який було представлено в початковій композиції фестивалю. Приємним дарунком святу стали також уривок з рок-опери “Анна-Марі і Марі-Анна” та сім пародій на естрадних знаменитостей у виконанні талановитих дівчат з проекту “2007-му – 7 зірок”. Сподобалась глядачам і театрально-музична композиція “Невже це було насправді”, виконана господарями фесту в перерві.

    Організатори щиро вдячні спонсорам заходу, зокрема СП “Котнар” (Чаба Пейтер), фірмі “ВІЖИ-3000” (Юрій Гецко), ТзОВ “Нумінатор” (Леонтин Ердевді), Східно-Європейській місії (Пейтер Габор), підприємцям Емілу Гомоляку, Габріеллі та Степану Зеленякам, Кларі Імре, без яких навряд чи відбулося б це театральне свято.

                                                                                                                                                                                   Вл. Інф

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове