Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Основні завдання пенсійного фонду в 2008 році

     Управління Пенсійного фонду в Берегівському районі будує свою роботу відповідно до завдань, визначених Президентом України, урядом. Основним результатом діяльності управління є виконання планових показників із надходження коштів до його бюджету та своєчасне забезпечення фінансування виплат пенсій та грошової допомоги.

    За 1-ше півріччя 2008 р. до бюджету управління Пенсійного фонду в Берегівському районі надійшло 63.9 млн. грн., із яких власні надходження складають 33.7 млн.грн. Планові завдання півріччя за цим показником виконано в цілому на 109,9%, а порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 9,3 млн.грн.(тобто на 38,2%).

    У зв’язку з набранням чинності Закону України “Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” управління фонду провело перерахунки пенсій, і їх виплати у збільшених розмірах розпочалися вже в середині січня.

    Тому видатки на виплату пенсій та допомоги в цьому році порівняно з відповідним періодом минулого зросли майже на 41%, а самозабезпеченість власними коштами на виплату пенсій по управлінню зменшилась на 1%. Тому найголовніші наші завдання – це збільшення власних надходжень та підвищення рівня самозабезпеченості.

    Одним із шляхів виконання цих завдань є погашення платниками боргів до Пенсійного фонду. Незважаючи на всі заходи, які вживаються спільно з органами виконавчої влади, борги до управління все ж таки щомісяця зростають. Наприклад, невиплати ТОВ “Закарпатполіметали” (кер. В. М. Василинець) та Берегівське ВУЖКГ (кер. В. Н. Сведенюк) складають 80 % всіх боргів району.

    Крім них, низка підприємств-боржників не турбується про вишукування фінансових ресурсів для розрахунків із Фондом, а тільки нарощує борги. Цим вони заганяють себе у фінансову скруту, оскільки законодавство передбачає доволі жорсткі фінансові санкції за порушення строків перерахування внесків на обов’язкове державне пенсійне страхування.

      Серед них КП ЖКГ “Бакта” (кер. М. Й. Ваш ), СП “Новотех” (кер. Ф. Ф. Варга), підприємець К. Ф. Бігарі, СГ ТОВ “Бігас” (кер. К. Ф. Бігарі), Берегівський комбінат “Водопостачання та водовідведення” (кер. О. К. Пуканич), ДП “Мармонт-Україна” (кер. О. І. Гаврильченко), ВАТ “Берточ” (кер. В. І. Маргітич), СП “Берег-Вертікал” (кер. І. Лочкої) .

      Як відомо, періоди, за які не сплачені страхові внески, не враховуються у страховий стаж для призначення пенсій. І це вже відчули на собі працівники підприємств-боржників, які звернулися в управління Фонду за призначенням або перерахунком пенсій, проте в її розрахунок не ввійшов стаж роботи за той період, за який не сплачені страхові внески.

     Тому керівники підприємств, організацій, усі роботодавці мають відповідально ставитися до питань своєчасних розрахунків із Пенсійним фондом, оскільки за цим – право працівників на достойну пенсію. Також важливо максимально залучати страхувальників до подання звітів в електронній формі. Така система запроваджується з метою виконання Законів України “Про електронні документи та електронний документообіг”, “Про електронний цифровий підпис”, “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Це зменшує час на підготовку та подання звітів страхувальником, а також – на їх обробку органами Пенсійного фонду, запровадження електронного документообігу між Пенсійним фондом і страхувальниками та зменшення помилок у звітах.

      Подання звітів в електронній формі особливо важливе у зв’язку із запровадженням Накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Адже основою її є, перш за все, своєчасне надходження персоніфікованої інформації про перераховані кошти. Тому буде запроваджена щомісячна звітність у системі персоніфікованого обліку.

     Як бачимо, подання звітності в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису дозволить страхувальникам зменшити витрати часу на складання та доставку звітності, уникнути помилок під час перенесення даних з паперових носіїв, подавати звітність не тільки до Пенсійного фонду, але й до Державної податкової адміністрації України.

    Платники, які вже звітують в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, безсумнівно, встигли оцінити переваги такої форми взаємодії з Пенсійним фондом.
                                                                                                                                                      Людмила Арпентьєва,
                                                                                                                   заступник начальника УПФ у
                                                         Берегівському районі – начальник відділу обліку надходження платежів

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове