Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

На контролі – пріоритетні
напрямки соціально-економічного розвитку

   Під головуванням міського голови Іштвана Гайдоша відбулося чергове засідання виконавчого комітету міськради. Розглянуто 78 питань. Серед основних – затвердження програми економічного та соціального розвитку на 2009 рік та внесені доповнення до стратегії розвитку Берегова на період до 2015 року.

     Із першого питання порядку денного – аналіз демографічної ситуації у місті за 9 місяців поточного року – доповідали заступник головного лікаря ЦРЛ Магдалина Візауер та головний терапевт райлікарні Василь Головачко.

    Згідно з наданою ними інформацією, у структурі народжуваності за 2008 рік із загальної кількості 306 дітей, ромської національності з’явилося на світ 79 хлопчиків і дівчаток, або 25, 8 % (у 2007 р. народилося 48 дітей або 18,6 %; від малолітніх мам народилося 14 діток, що складає 4,5 % (2007 р. – 8 дітей або 3,1 %); у жінок, яким виповнилося 40 років, народилося 7 дітей (2,3 %); у багатодітні сім’ї лелеки принесли 75 малят (24,5 %).

    Покращився рейтинговий показник рівня народжуваності на 1000 осіб населення, який склав 12,2. Рівень природного приросту населення складає за 9 міс. 0,1.

     За 9 місяців 2008 року рівень загальної смертності складає 304 випадки (у минулому – 258). Основні причини смерті: серцево-судинні захворювання – 138 випадків, онкологічні недуги – 46, старість – 32, хвороби органів травлення – 21, травми та отруєння – 14.

   За цей період померло 90 осіб працездатного віку. Констатовано: у місті рівень смертності осіб цієї верстви населення за 2007-2008 р. вищий за середньорайонний показник. Основні причини: серцево-судинні захворювання, туберкульоз.

    Доповідачі відповіли на запитання членів виконкому. Зокрема, про фаховий рівень працівників ЦРЛ тощо. Інформацію взято до відома та рекомендовано вжити заходи для покращення демографічної ситуації у місті за рахунок зниження смертності.

   Про соціально-економічні пріоритетні напрямки розвитку міста, які погоджені з відділами управління ОДА, присутніх інформував начальник управління економіки Михайло Мештер. Після обговорення була схвалена програма на 2009 р. з таких показників: з темпів приросту обсягів виробництва – 109 %; із кількості створених нових робочих місць – 1050; із середньої заробітної плати – 1500 грн.; із обсягів інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування – 55 млн. грн.; із темпів росту обсягів товарообігу та роздрібної торгівлі – 105,1 %. Сесії міськради рекомендовано затвердити цю програму.

     Крім того, внесено доповнення до стратегії розвитку міста на період до 2015 року, схвалена середньострокова програма економічного та соціального розвитку на 2009-2011 р. р. Затверджені також програми діяльності організації Берегівського міськрайонного товариства ветеранів війни в Афганістані, фінансування підтримки громадської організації ветеранів України, соціального захисту дітей-інвалідів, відзначення в місті Дня людей похилого віку і посилення соціального захисту ветеранів та заходи управління культури на 2009 рік.

    На засіданні виконкому розглянуто також питання про роботу міської дитячої     юнацько-спортивної школи. Заслухавши та обговоривши інформацію її директора Оксани Калинич, члени виконкому визнали роботу цієї установи недостатньою. Рекомендовано вжити заходи з покращення спортивних результатів, з футболу в тому числі.

     Надано дозволи на відкриття об’єктів торгівлі та сфери послуг, затверджено акти державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництва.

                                                                                                                                                                 Валерій Разгулов

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове