Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

СТАТИСТИКА – РІЧ УПЕРТА
Без неї і ні туди, і ні сюди…

     У ринковий час, коли все актуальнішим стає аналіз господарської діяльності та звітності підприємницьких структур усіх форм власності, використання респондентських спостережень та досліджень, контроль за станом господарського обліку тощо, важливе значення у цьому процесі мають статистичні установи.

    Берегівське районне управління статистики створено 15 квітня 2004 року. Зараз тут у двох відділах – виробництва і соціальних програм та послуг – є 12 працівників .

    Основне завдання установи – організація одержання, опрацювання, аналіз, поширення, збереження, захист та використання статистичної інформації щодо об’єктивних економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів у нашому регіоні. Крім того, управління забезпечує достовірність, надійність та об’єктивність усієї зібраної інформації.

        А починалося все в 1971 році, коли районна машинно-лічильна станція була реформована у інформаційно-обчислювальну. У 1987 р. після реорганізації ця установа стає райвідділом статистики…

         У 70-х роках вже минулого століття за статистичну роботу у районі відповідали Іван Копин та Леонід Мазуренко, у 80-х – Павло Пушкаш, у 90-х – Іван Няк, з 2000-го – Емерих Пешпекі, а з 4 червня 2007 р. – Жолт Собослаї.

         Шанують і пам’ятають тут і ветеранів праці, які теж внесли вагомий фаховий вклад у розвиток статистичної галузі міста та району. Зокрема, М. Ю. Голговці, П. Ю. Танковську, М. В. Мельник, В. А. Талабішка, О. І. Балог, Є. Б. Вароді, Т. В. Піддубну та інших. Приємно відзначити, що за підсумками роботи управління статистики Берегівщини за ІІІ квартал поточного року зайняло в області друге місце. Це дуже високий результат!

       Про роботу управління красномовно свідчать такі дані: за 9 місяців 2008 р. одержано 25071 звітів (це більше середнього показника по райміськуправліннях), здійснено перевірку достовірності первинних статистичних даних на 49 підприємствах та установах, із них 24 – комплексно. Виявлені факти перекручення даних державних статистичних спостережень на 30 підприємствах.

       За порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 16 посадових осіб, ще 15 керівників покарано за подання недостовірних даних. Отож колектив районної статистики сумлінно та наполегливо виконує свої обов’язки, спрямовані на покращення економічної та фінансової ситуації у нашому регіоні.

                                                                                                                                                                Валерій Разгулов
На знімку: Жолт Собослої; фото з колективом – на пам’ять.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Газета  "Берегово"

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове