Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Радіозавод дає шанс

    Наша довідка: Він прийшов у компанію “Флекстронікс – Україна” півтора року тому. Спочатку на посаду фінансового менеджера. Це передбачало обслуговування двох закарпатських підприємств – у Берегові та Мукачеві. У травні нинішнього року Тарасу Петрині запропонували очолити ЗАТ “Берегівський радіозавод”. Він погодився, адже вважає підприємство перспективним, а надану можливість – хорошим шансом у житті.

    Йому лише 32. Народився у Стрию. Разом із дружиною – педагогом за фахом – виховують чотирирічну донечку Софійку. До “Флекстронікса” працював у страховій компанії, банківській установі, п’ять років у німецькій фірмі “Леоні”, що займається виготовленням кабельної продукції для автомобілів “Опель”. Керував фінансовою службою. Тоді там трудилося понад 4 тисячі осіб. Закінчив Львівський держуніверситет, за фахом економіст.

– Чи важко в такому порівняно молодому віці очолити велике підприємство? Як це вдалося?
– П’ять років на німецькомі “Леоні” – хороший досвід менеджменту. Знання кількох мов, сучасних технологій, новітніх методів управління виробництвом – усе це допомогло вийти на певний рівень. Мабуть, успіхи помітили і тому запропонували сьогоднішню посаду.

– А хто рекомендував?
– Колишній директор заводу В’ячеслав Пилипович Макеєв. До речі, він і тепер є головою спостережної ради, бере активну участь у керівництві виробничими процесами, буває на всіх щотижневих нарадах, багато допомагає мені як керівнику не лише слушними порадами, а й практичними діями. І я йому за це щиро вдячний. Крім цього, він добре знає специфіку виробництва, Берегово й регіон, людей, є членом виконкому міської ради і я б хотів, аби В’ячеслав Пилипович ще довгі роки був таким активним і працював разом із нами. До речі, він теж вивчив англійську мову і вільно спілкується з нашими партнерами без перекладача.

– Що виготовляє підприємство зараз? Чим живе колектив і його керівник у будні?
– Виокремив би три основні напрями нашої діяльності. Перший, і на мою думку, найголовніший – це розвиток команди менеджменту, тобто колективу висококваліфікованих фахівців. В’ячеслав Макеєв зумів згуртувати навколо себе досить потужну у всіх відношеннях – як інтелектуально, так і технічно,– команду. Це – золотий запас підприємства. Мені та й нашим клієнтам інколи дивно, що в такому, скажемо, неіндустріальному регіоні, як Берегівщина, є настільки висококваліфіковані й грамотні електронники, що володіють надсучасними новітніми технологіями. Однак життя не стоїть на місці. Удосконалюється виробництво, зростають потужності та вимоги, потрібні й відповідні кадри. Крім цього, помінялася структура підпорядкування, зараз трудимось незалежно від підприємства, що діє в Угорщині, як це було раніше, тому команду потрібно обновляти та розширювати, і ми над цим інтенсивно працюємо.

   Користуючись нагодою, запрошую до співпраці молодих, енергійних людей, котрі володіють англійською мовою і мають (або не мають – таких вчимо самі) навики в електроніці. До речі, для вже працюючих у нас перспективних фахівців організували безкоштовні курси вивчення англійської мови безпосередньо на заводі. Бо сьогодні без володіння нею неможливо ефективно працювати в жодній зі структур європейського рівня. Таким чином даємо шанс для подальшого кар’єрного зростання всім бажаючим.
Другий нарямок – це інтенсивна реконструкція підприємства. Тут велику допомогу надає головний інженер заводу Мирослав Євстахійович Романович, який до дрібниць знає кожну “клітину” підприємства. Повністю переобладнали 4 виробничі цехи, побудували новий склад готової продукції, прагнемо до того, щоб завод у всьому був справді європейського рівня. Пріоритет – виробничі підрозділи. Тільки потім – офісні приміщення. Мій кабінет, напевно, буде обновлятися останнім (Сміється).

– А третій напрямок?
– Це запровадження нових проектів, тобто завантаження підприємства роботою. Це дуже важливий напрямок. Бо свого часу ми втратили серйозного партнера – відому компанію “Епсон”, яка на глобальному рівні вирішила перенести виробництво в Китай. Від нас нічого не залежало. Вимушені були шукати нові проекти. Причому, щоб уникнути в майбутньому таких спадів, запроваджуємо стратегію на виконання не одного глобального, а багатьох компактних проектів, які б забезпечували колективу стабільну роботу.

– Знайшли такі проекти?
– Звичайно. Зараз виготовляємо приймачі для Інтернету через засоби сателітного зв’язку “Gilat”. У стадії впровадження випуск приймачів нового покоління модемного зв’язку “Альваріон”. Є великий проект для відомої фірми “Ксерокс” – разом із мукачівським заводом “Точприлад” готуємо для них катріджі. Управління проектом здійснюємо ми, окремі операції виконуються в місті над Латорицею, деякі – в нас, а остаточне збирання і відправка готової продукції проходять у Берегові.

– За кордон вивозиться вся продукція чи щось виготовляєте і для вітчизняного споживача?
– На жаль, поки що вся. Український ринок ще не запропонував нам чогось особливого і перспективного, хоча в майбутньому, вірю, що з нашим потенціалом будемо працювати і на вітчизняного споживача. Та в наш час транскордонного співробітництва останнє досить відносне. Адже, приміром, продукція тієї ж фірми “Ксерокс” поставляється до багатьох країх світу, в тому числі на Україну. Отже, не виключено, що ви купите, скажімо, принтер саме з нашим катріджем.
Упродовж останніх 4 років стабільно співпрацюємо з корпорацією “Lear” – виготовляємо для неї кабельну продукцію, яка постачається всесвітньовідомій фірмі “Форд”. Частково з виконаних на підприємстві деталей збираємо катріджі для знаної фірми “Айсі”. Є ряд проектів з виробництва електронних плат та деталей для інших замовників. Загалом, електроніка – це основний вид діяльності підприємства. Застосовуємо при цьому високоефективну SMT-технологію автоматизованого виготовлення плат – не кожен завод може собі це дозволити, і зрозуміло, за необхідності використовуємо й ручні операції.

– А що готуєте на перспективу?
–Великий проект з відомими фірмами – телекомунікаційною ECI (Ізраїль) та Endozit (Італія), що випускає побутову техніку. Маємо можливість розпочати виробництво електронної основи для пральних машин (Росія) тощо.

– Кілька слів про колектив. Хто трудиться на підприємстві?
– Сьогодні нас понад 800 осіб. Представниць прекрасної статі трохи більше, ніж чоловіків. Середній вік – близько 30 років. Багато молоді, в основному з Берегівського регіону. Проте завозимо на роботу і мукачівців. Працюємо в одну чи дві зміни, залежно від проекту. За останні півроку відчутно зросла заробітна платня, її сума теж залежить від фукнції, яку виконує людина. У стадії розробки проект запровадження мотивуючої моделі зарплатні – щоб остання залежала від показників діяльності особи і була відкритою та зрозумілою всім. Аби кожен знав наперед, що він може заробити, коли ж не заробив, то чому.

– А які умови праці?
– На рівні світових стандартів. Дотримані всі міжнародні та вітчизняні вимоги щодо безпеки праці, її охорони, санітарії тощо. На всіх без винятку поширюються передбачені чинним законодавством відпустки, лікарняні, всілякі допомоги тощо. Конверти використовуємо хіба що для листів (Сміється). Даємо навіть більше того, що передбачено державним пакетом. Назвемо хоча б те ж довезення на роботу, яке здійснюється за рахунок заводу. Запровадили нинішнього літа гаряче харчування безпосередньо на території підприємства. Частково його оплачуємо ми, решту – працівник. На кожному із двох виробничих майданчиків є їдальня. Маємо також кав’ярню. У перспективі плануємо відкрити єдину простору харчевню з лінією видачі страв. Бо сьогодні їх завозять на завод у пластиковому посуді.
Нудьгувати немає коли. Повірте, робочий день розписаний буквально по хвилинах.

– А чим займається голова правління у вихідні?
– Як правило, кожну вільну хвилину присвячую сім’ї, насамперед донечці Софійці. До речі, Софія з грецької - значить мудрість. Можливо, донька усвідомлює це і вже тепер “закладає фундамент”: необхідно щоразу давати вичерпні відповіді на її перманентні “чому?”

                                                                                                                                               Розмовляв Микола Горват

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для  жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове