Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

Міська рада звертатиметься в суд

       7 грудня відбулося перше засідання чергової сесії п’ятого скликання. На її початку міський голова Іштван Гайдош привітав присутніх із Днем місцевого самоврядування і вручив почесну грамоту від обласної ради начальнику відділу доходів бюджету міськфінуправління Світлані Деменко та грамоту-подяку голові фракції Демократичної спілки угорців України Йосипу Пфейфауфу.

       Після депутатських запитів та звернень міський голова надав слово депутату обласної ради Андрію Сербайлу. Справа в тому, що на останній сесії облради більшістю голосів затверджено клопотання київського приватного ТзОВ „Світ” щодо отримання спеціального дозволу на геологічну розвідку Берегівського золото-поліметалевого родовища. До слова, це питання виносилося на розгляд сесії без попереднього обговорення в комісіях і для багатьох депутатів було несподіваним. Коли ж частина депутатів наполягала на тому, щоб зняти його з розгляду, знайшлася “більшість”, і воно було протягнуто. Серед тих, хто не погодився з таким рішенням, був і пан Сербайло та його колеги, які теж були присутні на сесії Берегівської міськради, зокрема, Ілдико Орос і Степан Медвідь. Їх позиція – не надавати дозволу ТзОВ „Світ” на геологічне вивчення Берегівського родовища – цілком співпала з думкою більшості міських депутатів. Свою громадську позицію вони висловили на сесійному засіданні ще 16 листопада.

Аргументи народних обранців: розробка Мужіївського родовища вже завдала довкіллю значних збитків. Край садів та виноградників перетворюється ледь не в “чорнобильську” зону. Це підтвердили головний еколог району Юрій Бандурович та голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, зайнятості та охорони здоров’я населення, кандидат медичних наук Валерій Кустрьо. Слід відзначити, що на сесії обласної ради також не була врахована думка мешканців села Мужієва, які на сільському референдумі висловилися проти проведення згаданих робіт на місцевому золоторуднику.

   Після обговорення, в якому взяли участь Степан Медвідь, Шамуел Горкаі, Михайло Папіш, Сергій Лобойко, Іван Чегіль, Олександр Цанько та інші, депутати одностайно схвалили пропозицію Йосипа Галайди: міській владі звернутися до суду з клопотанням відмінити рішення сесії облради щодо надання дозволу на вивчення та розвідку Берегівського родовища та призупинити дію цього рішення до винесення остаточного судового вердикту. Також була підтримана пропозиція Ілдики Орос про звернення до керівництва облради з пропозицією відмінити це незаконне рішення, прийняте з порушеннями чинного закону про місцеве самоврядування.

   Відтак приступили до розгляду питань порядку денного сесії. Після інформації начальника фінансового управління Наталії Данкай про внесення змін до бюджету на 2007 рік, депутати вирішили:
- збільшити обсяг доходів міського бюджету на 439700,00 грн та збільшити видатки по спецфонду (бюджету розвитку) в сумі 402900,00 грн: управлінню комунального майна для внеску до статутного фонду ТзОВ „Водоканал Карпатвіз” в сумі 87900,00 грн. та управлінню міського комунального господарства на 315000,00 гривень.
Внесено зміни у титульний список видатків на розвиток міста та затверджена програма оформлення міста для святкування новорічних та різдвяних свят.
Начальник управління економіки та євроінтеграції Михайло Мештер поінформував про зміни у розмірах єдиного та фіксованого податків, вартості торгових патентів. Депутати затвердили розмір фіксованого податку в сумі 100 гривень за календарний місяць для громадян, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи. Ці зміни встановлюються з 1 січня 2008 року. Також із цього часу змінюються і розміри ставок єдиного податку для об’єктів малого бізнесу (фізичних осіб), залежно від виду підприємницької діяльності.

    Вирішено також, що спрощена система оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва не поширюється на:
- суб’єктів, які проводять діяльність у сфері грального бізнесу та здійснюють обмін іноземних валют;
- суб’єктів, які є виробниками підакцизних товарів, здійснюють господарську діяльність, пов’язану з експортом, імпортом, оптовим та роздрібним продажем підакцизних паливо-мастильних матеріалів;
- суб’єктів, які здійснюють операції у сфері обігу дорогоцінних металів та каменів, що підлягають ліцензуванню.

    Після обговорення затверджено положення про порядок стягнення та перерахування до бюджету ринкового збору. Керівники ринків зобов’язані розмістити дане Положення на своїх територіях та довести його до відома осіб, які торгують на ринках.

   Народні обранці затвердили також програму фінансування робіт із виготовлення правоустановчих документів на об’єкти та земельні ділянки комунальної форми власності.
Було розглянуто і 28 земельних питань щодо внесення змін у цільовому призначенні ділянок для комерційної діяльності, надано дозволи на розробку проектів відведення та приватизації тощо. Відхилено клопотання ТзОВ „В.В.Ф.” про надання дозволу на збір матеріалів попереднього погодження місця розташування земельних ділянок.

    На кінці засідання підтримана пропозиція міського голови Іштвана Гайдоша: сесію не закривати і провести друге засідання, де розглянути та затвердити бюджет на наступний рік.

     Друге календарне засідання чергової сесії 5-го скликання розпочнеться
21 грудня о 10.00 год. за к. ч.
                                                                                                                         Прес-служба Берегівської міської ради

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для  жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове