Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

 Утрьох і кризу легше бити

З кінцем політичної кризи в України з’являється шанс подолати економічні негаразди, спричинені всесвітніми катаклізмами

    Щойно прозвучало оголошення про створення нової парламентської коаліції у складі Блоку Юлії Тимошенко, Блоку Литвина та НУ-НС, Верховна Рада відновила дієздатність – тобто, запрацювала, кажучи по-простому. Нарешті дочекалася розгляду законодавців ціла низка законопроектів, які уряд Юлії Тимошенко розробив для підтримки громадян України та вітчизняної економіки в умовах світової економічної кризи, найглибшої за останні 80 років. Здавалося б, такий перебіг подій можна тільки вітати: за нинішньої економічної скрути країна як ніколи потребує злагодженої роботи всіх гілок влади. Але Президент Ющенко, схоже, залишився незадоволеним. Він виступив проти створення нової коаліції трьох політичних сил. Крім того, глава держави знову наполягає на внесенні до бюджету наступного року статті щодо фінансування дострокових парламентських виборів. Інакше, каже глава його Секретаріату Віктор Балога, Ющенко бюджету не підпише.

    Сьогодні Україна втягнута в усі світові фінансово-економічні процеси, і ми бачимо падіння на фінансових ринках і в секторі реальної економіки в усіх країнах світу. В Україні ж економічні негаразди постійно посилюються ще й політичними інтригами. Фактично саме ця боротьба стає на заваді подоланню негативних наслідків світової кризи. Адже для здійснення рішень, які можуть стабілізувати економічний сектор в Україні, урядові потрібна політична стабільність, консолідація, спільна відповідальність усіх гілок влади. З відновленням повноцінної роботи Верховної Ради з’явилася надія, що Кабінет Міністрів більше не буде долати кризу самотужки, а одержить, нарешті, законодавчу підтримку.

   До сьогодні, попри негативний вплив світової кризи, урядові вдається забезпечити виконання державного бюджету. А це – гарантія того, що зарплати бюджетникам, пенсії та соціальні виплати люди одержать вчасно і в повному обсязі. У перший же день свого існування нова коаліція внесла відповідні зміни до бюджету. Юлія Тимошенко постійно наголошує на збереженні існуючих на сьогодні соціальних виплат, на обов’язковій їх індексації на рівень інфляції.

   Для тих, хто працює на виробництві, найкращою соціальною гарантією стала державна урядова підтримка галузей промисловості та сільського господарства. Кабінет Тимошенко надає пільги та відшукує гроші на кредитування аграрним, будівельним, машинобудівним, металургійним, хімічним підприємствам тощо. Замість цього уряд вимагає, щоби власники підприємств не скорочували зарплати та робочі місця.
Достатньо згадати, що задля підтримки селян урядом збережено пільгове оподаткування ПДВ та фіксований податок, надано компенсацію відсотків по кредитах і допомогу у подовженні пільгових кредитів до червня 2009 року. А до Верховної Ради внесено пропозиції щодо обмеження імпорту продуктів харчування, щоб захистити національного виробника їжі.
Словом, якщо йдеться про подолання кризи, то без працюючого парламенту, як видається, не обійтися. Однак деякі політичні сили не розуміють відповідальності перед суспільством, закликаючи “до страйків, до руйнації Верховної Ради”. “Як тільки Верховна Рада починає нормально працювати, хтось втрачає сон. Краще б вони спокійно спали, відпочивали й не заважали Верховній Раді”, – каже новообраний спікер Литвин.

   Новостворена коаліція скоротила витрати на управлінський апарат, запровадивши жорстку економію для чиновників. Віднині – ніяких адміністративних новобудов, ремонтів, табу – на придбання автомобілів.

    За кілька днів роботи Верховної Ради зусиллями коаліції вжито і додаткових заходів для тих, кого криза позбавить роботи: посилять фінансування громадських робіт на благоустрої населених пунктів та на будівництві доріг тощо. З нового року соціальну допомогу надаватимуть не лише тим, хто повністю втратив роботу, але й частково безробітним.

   Тим часом в Уряді запевнили, що світова економічна криза, від якої наразі лихоманить всю планету, не вплине на своєчасну виплату пенсій в Україні. За словами міністра праці та соціальної політики Людмили Денисової, виплата пенсій наступного року буде відбуватися за будь-яких обставин, навіть у разі несвоєчасного неприйняття бюджету на 2009 рік.

   Людмила Денисова запевнила, що, незважаючи на поширення провокаційних чуток, пенсії працюючим пенсіонерам будуть виплачуватися в повному обсязі. “Усі пенсіонери можуть бути спокійні – розміри пенсій, що були призначені в 2008 році, у 2009 році в повному обсязі будуть збережені”, – наголосила міністр. Спростувала Денисова й іншу чутку, начебто уряд планує змінити межі пенсійного віку.
                                                                                                                                                                       Ганна ІВАШКО

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для  жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове