Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

 Міліція та СБУ вилучили 420 доз трамадолу

    Віднедавна постановою Кабінету Міністрів України трамадол віднесено до розряду наркотичних препаратів. Отож правоохоронці почали ретельніше перевіряти, як реалізується цей небезпечний лікарський засіб, який повинен відпускатися за рецептами суворої звітності.

    Оперативна інформація про те, що в одній з аптек Берегова можна вільно придбати трамадол та інші препарати, які викликають «кайф», надійшла до працівників відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС. Керівник цього підрозділу Сергій Ваш доручив підлеглим перевірити достовірність інформації. Варто сказати, що оперативники проводили відповідне відпрацювання разом із працівниками облуправління СБУ.

Як стало відомо правоохоронцям, ліцензія на реалізацію наркотичних лікарських засобів у цій аптеці закінчилася ще у 2006 р., однак реалізація трамадолу та інших «коліс» продовжувалася. Коли інформація знайшла своє підтвердження, працівники БНОН та УСБУ вирішили провести перевірку аптечної установи.

   Саму аптеку було знайти не так просто, оскільки заклад не мав ніяких розпізнавальних знаків і був схожий на звичайний будинок. Та все ж охоронцям закону вдалося потрапити у приміщення. Перевірка показала, що в аптеці таки реалізують психотропні препарати явно з порушенням чинного законодавства. Так, під час огляду в сейфі правоохоронці знайшли десятки упаковок трамадолу, сібазону, феназепаму та фенобарбіталу. Усього ж у ході перевірки вилучено майже сто різних упаковок «коліс».

Під час розмови з оперативниками 44-річна завідуюча аптеки одразу зізналася у незаконній реалізації вилучених препаратів і повідомила, що вона неодноразово зверталася до свого вищого керівництва з цією проблемою (нема ліцензії на продаж), однак її запевняли: ти тільки реалізуй, а ліцензія буде ось-ось... Та пройшов час, а відповідної ліцензії аптека так і не отримала.

  – Під час перевірки вилучено 420 доз трамадолу, 320 доз сібазону, 200 доз феназепаму та 100 доз фенобарбіталу, – розповідає начальник ВБНОН УМВС Сергій Ваш. – Уявіть, яка армія любителів «кайфу» могла отримати з аптеки ці препарати. Звісно, ми не виключаємо, що купляли трамадол та інші подібні препарати не тільки хворі, але й наркомани.

   За цим фактом проводиться розстеження. Вживаються заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності. Не виключено, що в цій історії на світ білий можуть випливти вельми колоритні постаті, повідомив газеті “Берегово”

                                                                                                  майор міліції Іван Ладжун із ВЗГ УМВС

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для  жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове