Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

ЛЮБІТЬ РОБОТУ ТА ЛЮДЕЙ...

У медичному коледжі вручали дипломи випускникам

   Веселі та радісні обличчя випуск­ників, море квітів, розчулені батьки й друзі, усміхнені викладачі... Ось неповна картина того святкового, урочистого та пам’ятного дня, коли 56 випускників медичного коледжу із рук директора навчального закладу М. Плиски отримали дипломи про закінчення навчання. Вони поповнять заклади охорони здоров’я всієї області, тож сердечні слова, які мовили їм у напуття, зводилися до того, що треба любити роботу, любити людей. Заради них новоспечені медсестри та фармацевти одягнуть білі халати й будуть примножувати добру славу навчального закладу в лікарнях, поліклініках, ФАПах, аптечних установах. Серед тих, хто закінчив коледж із червоним дипломом, – І. Олесінь, І. Гнетило, О. Сітар, Т. Кеніз, Л. Булак, Л. Ко­кайко, яка, до слова, на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності „Кра­щий за професією” зайняла восьме місце  серед представників 114 навчальних медичних закладів. Ними, а також усіма, хто цьогоріч став у стрій професійних медиків, у коледжі вельми задоволені.

 

   Із добрими почуттями йдуть на роботу сестрички-близнючки Н. та А. Піпаки із села Буковець на Воловеччині. У гірській місцевості вкрай потрібні молоді фахівці. Чимало випускників залишаться працювати у Берегові та районі. Добрі слова мовили до них класні керівники, зокрема, М. Клімова та Л. Хворостяна. На порозі самостійної життєвої дороги до вину­ватців торжества звернувся голова державної кваліфікаційної комісії, головний лікар ЦРЛ В. Яриловець, який наголосив, що працювати у сфері охорони здоров’я – це вельми почесна та відповідальна місія.

   Він побажав усім думати не стільки про себе, як про тих, заради кого вони давали клятву Гіппократа, – людей! Тоді будуть успіхи і добре буде на душі.. "Веселі та радісні обличчя випуск­ників, море квітів, розчулені батьки й друзі, усміхнені викладачі... Ось неповна картина того святкового, урочистого та пам’ятного дня, коли 56 випускників медичного коледжу із рук директора навчального закладу М. Плиски отримали дипломи про закінчення навчання.

   Вони поповнять заклади охорони здоров’я всієї області, тож сердечні слова, які мовили їм у напуття, зводилися до того, що треба любити роботу, любити людей. Заради них новоспечені медсестри та фар­ма­цевти одягнуть білі халати й будуть примножувати добру славу навчального закладу в лікарнях, поліклініках, ФАПах, аптечних установах.

   Серед тих, хто закінчив коледж із червоним дипломом, – І. Олесінь, І. Гнетило, О. Сітар, Т. Кеніз, Л. Булак, Л. Кокайко, яка, до слова, на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності „Кращий за професією” зайняла восьме місце  серед представників 114 навчальних медичних закладів. Ними, а також усіма, хто цьогоріч став у стрій професійних медиків, у коледжі вельми задоволені. Із добрими почуттями йдуть на роботу сестрички-близнючки Н. та А. Піпаки із села Буковець на Воловеччині. У гірській місцевості вкрай потрібні молоді фахівці. Чимало випускників залишаться працювати у Берегові та районі. Добрі слова мовили до них класні керівники, зокрема, М. Клімова та Л. Хворостяна. На порозі самостійної життєвої дороги до вину­ватців торжества звернувся голова державної кваліфікаційної комісії, головний лікар ЦРЛ В. Яриловець, який наголосив, що працювати у сфері охорони здоров’я – це вельми почесна та відпові­дальна місія. Він побажав усім думати не стільки про себе, як про тих, заради кого вони давали клятву Гіппократа, – людей! Тоді будуть успіхи і добре буде на душі..."

Михайло Мішик

На фото: директор М. Плиска вручає диплом;
сестри Н. і А. Піпаки

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для  жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове