Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

 "Захист угорських інтересів"

Київський візит Іштвана Гайдоша

   На початку тижня голова міськради та ДСУУ Іштван Гайдош побував у Києві. Пропонуємо увазі читачів розмову із мером про мету та результати цієї поїздки"

  – У Києві я перебував на запрошення Президента УР Ласло Шойома, який відвідав нашу країну з офіційним візитом, мав робочі зустрічі з главою держави Віктором Ющенком та прем’єр-міністром Юлією Тимошенко. Угорський лідер запросив до переговорів керівників ДСУУ  та КМКС, а також представників історичних церков нашого краю.

   У ході цих перемовин йшлося, зокрема, про недоліки запровадженого в угорськомовних навчальних закладах України зовнішнього незалежного тестування.

    Якщо говорити конкретніше, то маю на увазі те, що певні тестові питання взагалі не розглядаються навчальними програмами, і тому дати на них відповіді для випускників шкіл з угорською мовою навчання – непосильне завдання. І тому вони втрачають свій шанс на вступ до ВНЗ. Торкнулися ми і постанови № 461 Міносвіти та науки, метою якої є вдосконалення викладання української мови в національних, у тому числі й угорськомовних школах. Біда тільки в тому, що обрані для цього методи та способи, тобто сам механізм виконання постанови, є неприйнятними для нас.

    Складається враження, що ця постанова має на меті ліквідувати існуючу освітню угорськомовну систему. Я особисто торкнувся вже прийнятої урядом концепції, спрямованої на реалізацію державної мовної політики. Обурливою є, на мою думку, точка зору, котра вважає, що в Україні носієм державності є виключно українська нація, всі інші національні меншини є потенційними політичними спекулянтами. Цей документ називає нас сепаратистами, що становлять загрозу для суверенності української держави. Документ спотворено тлумачить ті закони" та інші нормативні акти, що стосуються даного питання.

    Прикладом чого є весняні антиугорські події (маю на увазі акції протесту проти встановлення пам’ятника на Верецькому перевалі). Віддзеркаленням гострого протистояння між українською та угорською націями є і масова істерика платних “вояк”. Українські націоналісти роблять все, аби пере­шкодити відкриттю пам’ятника, що, враховуючи точку зору даної національної групи, до певної міри є зрозумілим.

    Найбільш жахливо, що державна влада не гарантує в подібних випадках національним меншинам належного захисту. Заяву організацій із захисту інтересів українських угорців залишено поза увагою, враховуються тільки точки зору українських націоналістичних угруповань.

    Свідченням цього можуть слугувати хоча б і дії прокуратури в тих адміністративних одиницях Закарпаття, де компактно проживає населення угорської національності. Ставиться під сумнів право користування угорським триколором поряд із українським державним прапором на будівлях місцевих самоврядувань, хоча вони, краще від нас, повинні би знати, які саме закони та постанови гарантують їх використання."

   Насамкінець скажу: події останніх часів свідчать про те, що розпочався процес зміцнення України як національної держави, але при цьому не завжди дотримується чинне законодавство та міждержавні документи щодо забезпечення прав представників нацменшин вільно користуватися рідною мовою  

– Чи є надія на те, що постанову № 461 буде відмінено?"

– У результаті зустрічі із Президентом України В. Ющенком для мене стало однозначно зрозуміло: у постанову таки буде внесено зміни, а ось на її відміну надій мало

                                                                                                                                                                    Марія Кенєреш

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для  жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове