Держава: Україна
Місто : Берегове
Область : Закарпатська
Поштовий індекс 90200 - 90205
Телефонний код +38 (03141) XXX
Номерні знаки: АО / 07
Населення 28 900

 
 

 

Знайомства

Пошук роботи

Нерухомість

Реклама на сайті  

RSS      

 

Зворотній зв'язок

Статті

Об'яви

Гостьова книга  

Реклама

Газета  "Берегово"

Дайджест за 2008 рік
Дайджест за 2009 рік
Дайджест за 2010 рік

Навколо світу

Новини із усього світу
Новини політики
Політики и партії
Культура та мистецтво
Новини автосвіту
Наука та освіта
Медицина и здоров'я
Мода та красота
Про спорт и не тільки
Мережа і комп'ютери
Мобільна телефонія
Наука та технології
Новини будівництва
Новини нерухомості
Новини шоу-бізнеса
В світі тварин
Відпочинок та розваги
Юмор и приколы
Просто цікаво
Місцева влада
Очевидне неймовірне

 

Вітаємо Вас  на  сторінках  нашого  порталу

Герб города Берегово Флаг города Берегово

Міська газета  "Берегово"

Міська  газета  "Берегово"

"Охорона праці-збереження здоров’я працюючих"

 Охорона праці-збереження здоров’я працюючих

   За час діяльності Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України з 1.04.2001 року до 01.04.2008р.2007 року на підприємствах м.Берегово та Берегівського району зареєстровано 59 нещасний випа­док, у тому числі: 9 - зі смертельним наслідком, 7-з стійкою втратою пра­цездатності та 43 - сповна вилікувались.

    Якщо взяти по роках, то маємо таку картину: "Якщо взяти по роках, то маємо таку картину"

    2001 рік -7 нещасних випадків пов’язаних з виробництвом, з них 0 - смертельний; 1 -з стійкою втратою працездатності 6 - повністю одужали; Відповідно: 2002 рік -11 ;1; 3; 7;2003 рік: 12;2; 1; 9, 2004 рік-10; 1; 0; 9, 2005 рік - 13; 2;0 11, 2006 рік-3; 0; 0; 3. Однак у 2007 році зареєстровано 3 нещасних випадків на виробництві, з них: 3-з смертельним наслідком. Як бачимо відмічається ріст випадків з смертельними наслідками.

    А хто в цьому винен? Звичайно, кожен керівник, роботодавець, спеціаліст середньої ланки, хто безпосередньо працює з людь­ми і бачить усі порушення з охорони праці й, насамперед, - працюючі.

   Основними причинами виробничого травматизму на наших підприємствах, в установах і організаціях є організаційні - до 80 %. В основному, це порушення трудової і виробничої дисципліни, недоліки в навчанні безпечним прийомам праці .

   У кожній галузі є підприємства, на яких кількість  нещасних випадків на виробництві незначна - два або один. Нерідко керівни­ки таких підприємств вважають, що у них з охороною праці повний порядок. Проте, якщо придивитися уважніше, пройдеш з пере­віркою по виробничих цехах та дільницях, територій таких підприємств, то в очі впадає безліч порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці, і не так вже й далеко до травмування людей на та­ких виробництвах. Особливо це стосується невеликих підприємств, де працюю­чих менше 50 чоловік і відсутні штатні працівники служби з охорони праці. На всіх підприємствах, в установах і організаціях, де мали місце нещасні випадки на виробництві, проведено відповідні перевірки стану справ з охорони праці. їм надано відповідні подання  щодо усунення причин, які призвели до нещасних випадків. Однак не всі керівники  однозначно правильно реагують  на це.

   Одним з першочергових завдань, визначених у Законі України «Про загаль­нообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку, на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам виробництві, про сесійним  захворюванням  та іншим  фактам загрози здоров’ю застрахованих працюючих, викликаних умовами праці .

    Основною і найбільш ефективною складовою профілактики виробничого травматизму є впровад­ження і ефективне використання системи управління охороною праці на кожно­му підприємстві. "Основною і найбільш ефективною складовою профілактики виробничого травматизму є впровад­ження і ефективне використання системи управління охороною праці на кожному підприємстві."

   У статті 13 Закону України «Про охорону праці» чітко визначено обов’язки роботодавця щодо управління охороною праці. Зокрема в цій статті наголошено, що роботодавець зобов’язаний створити на кожному робочому місці і в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити дотримання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

    Необхідно нагадати роботодавцям, що вони повинні щомісяця, з видачею заробітної плати в повному обсязі, сплачувати страхові внески до Фонду, які йдуть працівникам, що постраждали під час виконання трудових обов’язків на виробництві, а також сім’ям загиблих від нещасного випадку.

    Проте багато робото­давців несвоєчасно і не в повному розмірі перерахо­вують до Фонду страхові внески, а також не виділяють кошти - 0,5 % від сум реалізо­ваної продукції або надання послуг, а державні бюджетні організації-0,2 % від фонду заробітної плати згідно з ст. 19 Закону України «Про охорону праці», які необхідно спрямовувати на забезпечення умов роботи працюючих.

    А на багатьох підприємствах недержавної форми власності з року в рік ці вимоги Закону не виконуються взагалі. Такі роботодавці своєю бездіяльністю порушують вимоги законодавства і обов’язки перед трудовим колективом. Кожному трудовому колек­тиву і окремому працюючому слід вимагати від своїх роботодавців дотримання вимог законодавства та колективних договорів з питань охорони праці на кожному робочому місці. "А на багатьох підприємствах недержавної форми власності з року в рік ці ви­моги Закону не виконуються взагалі. Такі роботодавці своєю бездіяльністю порушують вимоги законо­давства і обов’язки перед трудовим колективом. Кожному трудовому колек­тиву і окремому працюючому слід вимагати від своїх роботодавців дотримання вимог законодавства та колективних договорів з питань охорони праці на кожному робочому місці."

   Зниження рівня виробничого травматизму зале­жить не тільки від фінансу­вання заходів з охорони праці, навчання праців­ників безпечним прийомам праці, від медоглядів, профдобору, надійності роботи устаткування, роботи служби охорони праці. але, в першу чергу, від добросовісного ставлення до вимог нормативних актів з охорони праці безпосеред­ньо всіма працівниками на своєму робочому місці згідно з ст. 14Закону України «Про охорону праці»

    Працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства.

   Кожен працюючий повинен керуватись у своїй виробничій діяльності про­писною істиною «Береженого і Бог береже!».

Зав.сектором -  експерт відділення виконавчої дирекції Фонду від нещасних випадків  та профзахворювань Дирда С.С.

Резюме и співбесіда

  Від того, як ви підготуєтесь до співбесіди, і як будете себе вести і залежить результат. Дізнайтеся, як зробити так, що б Ваша співбесіда запам'яталась і на Вас звернули увагу ...
 Від того, наскільки правильно, і цікаво буде складено ваше резюме, може залежати.....

Знайомтесь в Інтернет

   Сьогодні, познайомиться з ким-небудь стає все важче і важче .. Особливо актуальним стає це питання якщо Вам за тридцять ... Спеціально для Вас ми і відкрили сторінку де Ви можете заповнити анкету, завантажити фотографію, яку побачать тисячі відвідувачів нашого порталу.

Як продати нерухомість

  На численні прохання відвідувачів нашого порталу, ми запустили сервіс купівлі - про-дажу нерухомості. Використання послуги абсолютно безкоштовна. Вам необхідно заповнити відповідні поля і завантажити фотографії і дані Вашої нерухомості і тисячі відвідувачів побачать Ваші оголошення ...

Для  жінок

Для майбутніх мам
Домашній лікар
Чоловік і жінка
Салон краси
Жінка і мода
Як і де відпочивати
Улюблені свята
Моє помешкання
Секрети кулінарії
Робота і кар'єра
Шопінг - для всіх
Жіночі секрети
Оранжерея вдома
Домашні тварини
Скажи наркотикам - НІ

Актуально

Про якість води
Нормативи якості
Критерії якості
Губить людей вода
Міська водичка
Все про воду
Вода як основа життя

© 2007 - 2010   При використанні матеріалів сайту - активне гіперпосилання обов'язкове